Team

Dimitri Heirbaut – Gedelegeerd Bestuurder

Frank Vaes – General Manager

Jeroen De Bruyn – Field Manager – jeroen.de.bruyn@besixpark.com

Denise Engelen – Hoofd Financiële Dienst – denise.engelen@besixpark.com

Nathalie Driessens – Field Manager – nathalie.driessens@besixpark.com

Andreea Apopei - Medewerker HRM – andreea.apopei@besixpark.com

Dorien Huysmans - Verantwoordelijke Boekhouding – dorien.huysmans@besixpark.com

Els Vanhaeren - Medewerker Boekhouding – els.vanhaeren@besixpark.com

Mathias Maes - Medewerker Boekhouding – mathias.maes@besixpark.com

Erwin Haanen - Bediende parkeerwinkel Bilzen/St.Truiden – parkeerwinkel.bilzen@besixpark.com

Petra Boogaerts – Medewerker ombudsdienst – ombudsdienst@besixpark.com

Elke Jacobs – Siteverantwoordelijke Lier  – verantwoordelijke ombudsdienst – elke.jacobs@besixpark.com

Petra Horemans - Bediende parkeerwinkel Lier – parkeerwinkel.lier@besixpark.com

Annick Andries - Bediende parkeerwinkel Mortsel – parkeerwinkel.mortsel@besixpark.com

Chris Vonck – Bediende parkeerwinkel Turnhout – medewerker ombudsdienst  – parkeerwinkel.dendermonde@besixpark.com

Katrin Feremans
– Medewerker ombudsdienst – katrin.feremans@besixpark.com

Francine Blom – Bediende parkeerwinkel Zottegem – parkeerwinkel.zottegem@besixpark.com

Peter Magermans – Field Manager – peter.magermans@besixpark.com

Willem Marien - Verantwoordelijke Off Street Parkeren – willem.marien@besixpark.com

Dirk Van Regenmortel - Collecteur